| ToTheLight a întrebat:

Imi place de o fata care are prieten

Sall, am 14 ani si imi place de o fata de 15 ( nu cred ca e o problema varsta )... in fine, ea e o fata populara, si are si prieten. desi nu prea se vede, am avut vineri banchetu, si ei doi, au dansat doar in ultima ora ( pe la 4 dimineata ) in rest, nu i-am vazut, cred ca am dansat eu mai mult cu ea... ma inteleg destul de bine cu ea, vb etc, am dansat cu ea la banchet etc, faza e odata si o data tot trebuie sa ii spun dar daca are prieten ce fac? daca nu avea la banchet ii spuneam 100%, dar mi-a fost jena vb cu ea pe fb, yahoo, etc

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| adela_5527 a răspuns:

Daca ea ti.a dat la randul ei semne ca te place eu zic sa vorbesti cu ea.Dar ar trebui sa fii constient ca dupa asta relatia dintre voi nu o sa mai fie la fel.Mult succes:*

| ToTheLight explică (pentru adela_5527):

Mai ne aruncam priviri intepatoare cate odata... dar asta nu inseamna ca trebuie sa ii placa de mine, corect?