| MaiBineNuZic a întrebat:

Imi place de o fata care imi este foarte draga si am o relatie foarte stransa cu ea, intr-o zi mi-am facut curaj sa ii zic ca o iubesc si ea mi-a raspuns :nu putem fi la momentul actual mai mult de prieteni foarte buni. Sunt dispus sa ascult orice sugestie care poate sa ajute. Am 18 ani

3 răspunsuri:
| Uncais a răspuns:

Din cauza faptului că aveţi o relaţie foarte strânsă, este posibil să fi luat refuzul pe ocolite astfel încât să nu deterioreze conexiunea.

| MarinaMC a răspuns:

Sunt mai multe variante aici:
Ori fata nu vrea sa se grabeasca
Ori tine la tine doaar ca la un prieten
Sar pur si simplu inca nustie exact ce simte pentru tine (e comfuza)

| Adiţ_Adrian_2001 a răspuns:

Esti urat, sau nu te place