| sinatas a întrebat:

Imi place de o fata! Cum as putea sa aflu daca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in ochii ei cand vb cu ea!

6 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Vorbeste cu ea, spune-i ce simti si daca si ea te place totul e binE!
Mult succes!

| BlackMan a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea fie printrun lucru comun sau o tema ceva, orice, iar dupa aceea cerei id d mess si jucati a sau pe cu prietenii tai si cu ai ei j pune-i prov sa zica de cine ii place sau ceva de genu tongue sunt fata tongue

| Beatrice_4558 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti pui prietenii sa o intrebe pentru inceput ce parere ai de... dar cred ca ar trebui sa ii spui in fata:"uite care e faza...eu te plac" cred ca asa ar fi cel mai bine...ca sa castigi trebuie sa risti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe mama omida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu numai iti place?
rolling on the floor
inainte o si iubeai
unde e iubirea?rolling on the floor
scuze pentru ironie da e amuzantbig grin
[mersi pentru stupiduri anticipat>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceauwinking am numa 16 ani deci nu cred ca stiu prea multe despre asa ceva da eu cand imi place de o fata ma interesez de ea si pana la urma ii spun ce simt si daca si ea imi da acelasi raspuns e ok daca nu asta e...nu ai ce facewinking eu zic sa ristitongue nu pierzi nimic