| alex21_9707 a întrebat:

Imi place de o fata... dar eu sunt cam rusinos...acum cateva zile stateam langa ea si am vrut sa o sarut si pana la urma am sarutato... dar apoi cand am vrut sa o fac si a doua oara nu am putut sa o fac ...nu stiu de ce...ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Daca ai putut prima data cand e cel mai greu, nu inteleg de ce nu poti si a doua oara...

Psihoyounger

| lola a răspuns:

Ce mai conteaza?big grin
Daca ai reusit inseamna ca si ea a vrut deci e ca si a talaughing
Atata timp ca nu faci vreo prostie sa o superibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma, esti baiat sau ce naiba
Mai mult tupeu
Daca fata e timida nu cred ca va potriviti
Extremele se atrag mai tare
xoxo
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu ce sa te ajut? pot so sarut eu in locul tau? ca daca o fac ...nu cred ca mai vrea cu tine, si mai cara si maicasii gainile din frigider.

| Cryssy a răspuns:

Off....Nu e bine sa fii rusinos...Pentru ca poti avea de pierdut...

| alessyca a răspuns:

Poi de ce nu ai apucat sa o faci ce s-a intamplat? te-a respins? vezi daca si ei ii place de tine, roaga o fata sa vorbeasca cu ea despre tine sa vezi ce zice si daca te place...startlaughing intreab'o daca vrea sa fie prietena ta