| MsdfdsSeArde a întrebat:

Imi place de o fata dar nu am tupeu nici macar sa o privesc in ochi...
si nu sunt cel mai aratos baiat din lume (am 14 ani)
adica nu stiu ce vad...la ea.dar...nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la ea

Răspuns Câştigător
| M&M_2625 a răspuns:

Daca nu ai tupeu fa rost de numarul sau id-ul ei de messenger, in scris de obicei capeti ceva mai mult curaj. Trebuie sa ai incredere in tine, de obicei adolescentele nu prea tanjesc dupa baieti timizi, i-ati inima in dinti, vorbeste cu ea, atrage-i atentia, si mai ales priveste-o intens, deoarece la urma urmei nimeni nu a murit dintr-o privire. Si ce daca nu esti cel mai aratos baiat din lume, ce, ea e cea mai frumoasa fata? categoric nu, gandeste ca e o fata obisnuita si nu e cu nimic mai speciala fata de tine. Nu te poti abtine sa nu te gandesti la ea? Te-ai indragostit baiete, tine-te bine, ca abi acum incepe chinul. Multa bafta happy.

3 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

Trebuie sa fii mai sigur pe tine. laughing
Fetelor nu le plac baietii timizi.batting eyelashes
Iti zic pentru ca sunt fata. b-)
Fa rost d id ei...
Si vb cu ea pe mess.
Pana ajungeti la un numitor comun. happy

| MsdfdsSeArde explică:

M&M mersi pentru sfat... dar nici ID nu am tupeu sa il cer laughing nici macar unui coleg sa i'l cer nu am tupeu mersi oricum pentru sfat

| Jeny1 a răspuns:

Nu o privi doar, dăruiește-i o floare!