| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa o intreb dac vrea sa se comb cu mine (am mai intrebat ininte fara rusine dar acum tremur tot nu stiu de ce mie asa frica cu ea... cu celelalte fete nu mie asa greu) deci cum ar trebui sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Anony123 a răspuns:

1.Fii prezentabil:Flotari, Tractiuni, Abdomene si daca poti cel mai bine sala.
2.Nu te zgarcii cu complimentele:FII ORIGINAL, te sfatuiesc in cea mai mare parte sa-i zici despre comportamentul ei..parul...vocea..ochi...caracter.
3.Comportate frumos cu ea:Ajuto sa-si puna haina cand se imbraca, daca este ingrijorata pune usor mana pe umarul ei, daca intlneste de exemplu o balta o ajuti sa treaca pe ea prima.
4.Nu fii insistent altfel te va crede un obsedat!
5.Nui spune din prima ca o placi ca o sperii!
6.Fa-o sa rada!
7.Imprietenestete cu grupul ei si poate chiar iesiti impreuna cu grupul si dupa aia amandoi.

1 răspuns:
| Maddulina a răspuns:

Pai. in primul rand, afla cumva daca si ea tine macar putin la tine.
Spune-i ca o placi, incearca sa fi respectos, afectos si in primul rand intelegator. Sper sa te ajute! Succes!