| Cyockky a întrebat:

Imi place de o fata, si ea stie ca o plac. Doar ca e o mica problema acum si nu pot fi cu ea. Vreau o recomandare de melodie cu care sa o impresionez, din care sa reiasa ca o plac. Sugestii? big grin

Răspuns Câştigător
| Bloomy a răspuns:

Dar de ce nu incerci sa o impresionezi altfelbig grin? (florii.bomboane.scrisoare, incearca sa fii mai romantic rolling eyes, asta ii place unei fete)
O melodie nu prea rezolva nimicwhistling
Dar na.thinking :
All i want for christmas is you-Mariah Carey
Chris Brown-with you
Dj Aligator-Close to you (varianta slow)
Damian Marley-there for you love struck
El negro-hai iubito
enrique Iglesias ft nicole-heartbeat
Massari-real love
Selena Gomez-a year without rain blushing
Taxi-cele doua cuvinte

6 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

TAXI - cele doua cuvinte:X

| saymoon a răspuns:

Incearca melodia asta, merge la sigur: discret si sensibil.
Animal x - Balada, in plus e in lb romana, ca sa ti priceapa si ea mesajul.
Uite si linkul cu melodia:http://www.youtube.com/watch?v=9qb8GwNjz8w&translated=1

| Bloomy a răspuns:

Ioiblushing e prima mea funditalove struck multumesc:*:*

| Amaliamalia a răspuns:

Iti spun ceva din proprie experienta: a incercat un baiat o data sa ma impresioneze cu o melodie, a pus-o la status, mi-am dat atunci seama de ce a facut asta (si mie imi placea de el) si i-am spus ca imi place melodia, insa el era prea timid ca sa treaca mai departe, pana cand si-a dat seama ca cel mai bine e sa imi spuna sincer si direct ceea ce simte pentru mine si asa totul a devenit mai simplu (bineinteles ca depinde si de fata, daca da semne ca te place)

| Cyockky explică:

Bloomy poti sa dezvolti ideea?batting eyelashes

| Sonyasss a răspuns:

Laurentiu duta-te plac asa cum esti,
3se -te plac asa cum esti