| superady98 a întrebat:

Imi place de o fata si nu prea stiu daca am sanse ce parere aveti? Arat bine?
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Krystinutza23 a răspuns:

NU MERGE POZA!
Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Si inca ceva... nu conteaza aspectul, o fata "adevarata" nu se uita doar la astept. Ea se uita la suflet love struck

3 răspunsuri:
| Anonnnnn a răspuns:

Eu il vad. Vai Doamne, ce ochi frumosi ai.

| superady98 explică:

Am uitat sa-l dau pe public scuze