| BettiBlue a întrebat:

Imi place de un båiat dar el nici nu må observå ce pot face

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ti-ai dat seama ca el a observat interesul tau manifestat fata de el si nu schiteaza macar un gest de apropiere sau apreciere inseamna ca nu simte nicio atractie fata de tine. In consecinta sansele tale de a-l cuceri sunt minime daca nu chiar inexistente. Unica solutie ar fi sa-ti indrepti privirea spre o persoana care te apreciaza si doreste chiar el sa deveniti prieteni intr-un cuplu cu sanse reale.

| neutrino a răspuns:

Fa-ti un steag pe care scrii numele lui si sigur te va observa.

| Daniellllll1 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si spune-i ca il placi altceva nu ai ce sa faci daca e un baiat timid atunci va aprecia enorm si se va comporta frumos cu tine, daca e un "smecher"... bafta, cauta-ti un baiat mai timid aia respecta fetele, nu inseala etc.

| gabriel87000 a răspuns:

Cred ca nimic poate el deja se gandeste la altcineva. mai ai o sansa sa vb cu el azi un pic maine un pic si poate poate iese ceva