| Andreea14_1918 a întrebat:

Imi place de un baiat am 14 ani si vreau sa stiu daca voi credeti ca sunt prea mica pentru un prieten?

Răspuns Câştigător
| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Eu una consider ca asta ar fi varsta perfecta pentru a avea un prieten.Dar daca pana acum nu ai mai avut te-as sfatui sa vorbesti si cu parintii tai mai intai. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor tongue Succes tongue

7 răspunsuri:
| Amy98Amysor a răspuns:

Esti ok sa ai un prieten.Alti (prieteni mei) din cl. a-3-a au prieteni.

| calexiandra a răspuns:

Nu esti prea mica. Poti avea un prieten kiss Sa fii fericita si succes kiss

| Amaryllis a răspuns:

Nu, nu eşti prea mică. Stai liniştită.

| deliamy a răspuns:

Eu cred ca da...sunt sigura ca peste un timp nu o sa iti mai placa de el asa ca nu are rost...stiu din experienta prietenelor mele

| GaByScream a răspuns:

Nu esti prea mica pentru a avea un prieten.Dar tot ce conteaza este varsta prietenului tau(adica sa fie cat mai apropiata de varsta ta.In niciun caz sa nu fie mai mic)

| MenInShadow a răspuns:

Nu zic asta, dar totusi e o prostie. Adica tot ce faceti e sa stati impreuna si cica "saruturi". Sunteti prea mici, dar asta nu insemna ca trebuie sa faci ce zic eu. Daca vrei sa ai prieten nu ar trebui sa-ti pese de altii.

| NuExista a răspuns:

Altele sunt cu burta la gura la varsta asta oh go on. Stai linistita, nu esti prea mica :*