| Mally98 a întrebat:

Imi place de un baiat.Am mai fost o data cu el... vorbesc cu el in fiecare zi.ne intelegem bine. dar nu stiu daca ma mai place.

cum sa imi dau seama daca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| anavic a răspuns:

Pai odata fie observi anumite lucruri de la el inspre tine gen: cum te priveste, cum iti vorbeste, cum se comporta cu tine, daca iti face complimente, daca iti bate apropo-uri cu anumite subiecte fie il pui la proba gen: fa-l gelos, dati-va intalnire undeva si lasa-l sa te astepte putin daca devine stresat, nerabdator sa te vada sigur va insista cu telefoane si atunci tu ii vei raspunde spunandu-i ca, ajungi imediat la intalnire dar,tu il mai lasi putin sa astepte si apoi oarecum te decizi pleci ajungi la el zicandu-i ca pe drum te-ai intalnit cu niste colegi, prieteni de-ai tai, etc sau pur si simplu ii zici ca nu mai poti ajunge pentru ca s-a ivit ceva important si nu va mai puteti vedea in ziua aceea. Sau fii provocatoare: in functie de felul de a te imbraca, gesturi, priviri, cuvinte. Daca el va trece aceste probe o sa afli daca te mai place sau nu. Oricum bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat