| roox a întrebat:

Imi place de un baiat. Amandoi mergem la Palatu Copiilor la chitara (eu la incepatori, iar el la avansati). E in scoala cu mine, invata la partier, iar eu la etajul 3. In fiecare pauza coboram acolo, impreuna cu o colega(si ea amorezata de un baiat din acea clasa). Stie toata clasa mea ca-l plac, si acum si clasa lui ...nu stiu cum au aflat thinking Si am vorbit cu un prieten de al lui pe mess (m-a intrebat de ce nu fac eu pri mul pas).hee hee
Ce ma sfatuiti sa fac?big grin

Am uitat sa zis ca eu sunt intra VII -a si al a VIII-a big grin(si am mai auzit ca umbla doar cu fete mai mari decat el )

2 răspunsuri:
| Independent a răspuns:

Pei depinde
Incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce crede despre tine!
Eu cred ca te place si tu pe el asa ca ce mai astepti?
Fa tu primul pas poate ca lui ii este teama
Bafta

| xD101 a răspuns:

Incearca sa vorbesti personal cu el si sa vezi ce parere are despre tine; daca nu, poti sa ii zici pe mess; sau sa ii bati cate un apropo din cand in cand ca ti-ar place de el... fa u primul pas, asta ca sa nu il faca alta inaintea tawinking
Succeskiss