| bella36 a întrebat:

Imi place de un baiat cam de un an jumate! mereu ma uit la el si uneori se uita si el la mine fix! el nu ma cunoaste f bine! cum as puttea sa ma apropi de el sau sa aflu daca simte ceva pentru mine

2 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Daca ai avea un prieten care il cunoaste atunci l-ai putea ruga sa il intrebe pe acel baiat despre tine sau sa tot vorbeasca despre tine si ai vedea cum reactioneaza. In orice caz daca vrei sa iasa ceva fa-ti curaj si vorbeste cu el, fa cunostinta si imprieteneste-te cu el sau daca nu intreaba-l direct pentru ca nu pierzi nimic. Incercarea moarte n-are.

| bella36 explică (pentru Moncherie):

Imi e frica sa nu le spuna prietenilor lui si sa creada lucruri rele despre mine! imi e foarte frica! nu stiu ce sa fac si problema e ca multe fete il place si verisoara si sora mea il plac