| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Imi place de un baiat care ma place si el! Problema e ca e cam mare 'gagicar' ii cam place sa se dea la mai multe fete! Si nu prea sunt de acord cu asta, dar il plac mult. Ce sa fac?winking
fundoaie!

Răspuns Câştigător
| Elllllle a răspuns:

Pai daca el te place,poti fii sigura ca desi se da la toate fufele,tot la tine se va intoarce si incearca sa nu iei in seama toate gesturile lui,pentru ca dca face ce face,vrea doar o aventura, insa daca pe tine te place cu adevarat, cu tine va avea viitorul, daca nu, duca`se! :*

2 răspunsuri:
| JuStPaULa a răspuns:

Pai... spune-i daca vrea sa fiti impreuna si daca vrea spune-i ca nu vrei sa se dea la alte fete daca nu vrea incearca sa il faci gelos cu alte fete! sper ca te-am ajutatawinking

| mihaelacm a răspuns:

Lasa-l in pace ca este prost tu daca ai fii o fata desteapta nu te-ai compromite.lasal pe el sa te aleaga