| SteffiSmile a întrebat:

Imi place de un baiat (coleg de clasa) dar el nu ma place...va rog, sa ma ajutati cu niste sfaturi bune, care dau roade happy fara mistouri va rog happy FundOoii!

Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija de tine, sa arati bine, aranjaza-te intr-un fel arata-i ce pierde.Incearca sa fi putin mai indiferenta fata de el, ai putea sa incerci sa il faci gelos vorbeste cu altii baietii, arata-te interesata de ce spun ei si adopta o alura mai de fata greu de cucerit. Sper ca te-am ajutat. Succes! love struck

| SteffiSmile explică (pentru Ncl_9813):

Mersi; x ajuta mult puppy dog eyes mersi mersi mersi =).

| Ncl_9813 a răspuns (pentru SteffiSmile):

Npc :*

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Dar Steffi,daca nu ii place de tine,e foarte mult probabil sa nu fie mari sanse,poate nici minime,ca acesta sa prinda dragul ala de tine, incat sa te placa fara voia lui, iar tu nu ii poti schimba felul de a gandi.Si ce nu inteleg. Vrei ca el sa te iubeasca sau doar vrei ca el sa stea de vorba cu tine, sa ii placa timpul petrecut cu tine.Doar o relatie de amicitie sau vrei mai mult? explica-te mai bine sa te pot intelege si sa iti poata fi raspuns cu exactitate :-s.

| nosense a răspuns:

NU te incurca cu un coleg de clasa! NEVER!