| Anonima2237 a întrebat:

Îmi place de un băiat cu 7 ani mai mare decât mine (care e cu mine in școala și e fiul unui prof de al meu, iar mereu dimineața la 7:30 eu cu mai mulți colegi ne întâlnim cu el sa ne învețe) și nu știu ce sa ii spun...el nu știe nimic, dar as vrea sa pot vorbi cu el deoarece de anul viitor el se va muta la alta școala...

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E greu de crezut ca un baiat de genul asta isi va risca meseria si libertatea ca sa se intalneasca cu o fata de generala sau liceu (ca nu ai specificat cati ani ai). Iti va trece dragostea asta, eu ma indragosteam mereu de profi laughing) iti dai seama ca ei nici nu stiau ca exist, asta se intampla la liceu.

| Raven a răspuns:

7 ani diferență? Adică tu ai 7 ani și el are 14 ori tu ai 12 și el are 19 ani? La vârsta asta, te rog să mă crezi, 7 ani e o diferență foarte mare, nu exiști pentru el, nu aveți ce vorbi, nemaivorbind de faptul că dacă ai sub 15 ani poate avea probleme dacă te bagă prea tare în seamă.

| Andreeush a răspuns:

Dacă la anul se mută la altă școală de ce te mai complici?