| andreeadadea a întrebat:

Imi place de un baiat cu care nu am vorbit decat o data! De cate ori ma uit la el si el se uita la mine, si multe altele! Sa zicem ca si el ma place, el a facut deja primul pas mi-a dat cerere de prietenie pe facebook! Sa il fac eu pe al doilea?
P.S nu e in aceeasi clasa!

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Asa ar fi firesc, daca il placi.

| CartofiorDulce a răspuns:

Daca ti-a dat cerere de prietenie pe facebook nu inseamna ca te place si poate ca se uita la tine pentru ca se sperie cand vede ca te holbezi asa la el, mai bine du-te si intreaba-l ca sa nu-ti mai faci idei tampite...

| DrLaw a răspuns:

As vrea si eu sa stiu cati ani ai in primul rand ca sa stiu ce sa zic, si cum sa te iau?

| dalilaha a răspuns:

Care e al doilea, dupa tine?

| andreeadadea explică (pentru dalilaha):

Sa ii spun ca il plac! Simplu!