| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine. Nu ne prea cunoastem. Cum sa ma bag in discutie cu el? Ce sa-i zic? big grin

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic sa astepti sa faca el primul pas,insa daca nu o face,abordeaza-l tuhappy. Mergi la el,intreaba-l de vorba, nu stiu, incearca sa gasesti un subiect de discutat pe care sa il aveti in comun, daca vrea sa discutati despre masina, nu ai incotrolaughing cam asta trebuie sa faci fiindca nu prea exista baieti care sa discute despre moda etc.Intreaba-l ce ii place sa faca in timpul liber, cere-i adresa de e-mail, facebook-ul etc.Ai incredere in tine si totul va iesi binewinking!

| mgtow a răspuns:

Il bagi in seama daca ai peste 18 ani, sau daca o fi pedofil iar tu minora mai bine il lasi in vizuina lui ca nu e vremea de prostii la varsta asa mica.

| BlackAngell294 a răspuns:

Poti incepe cu ''Salut'' sau ''Buna''.