| larysa_1699 a întrebat:

Imi place de un baiat cum fac ca sa ma placa si el pe mine? dau fundita pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Fi naturala, uita`te provocator la el ...gaseste subiecte pe care sa le vorbesti cu el, fi finutza, arata`i ca esti sensibila(baietilor in general nu le plac fetele care sunt baietoase sau care injura foarte mult). daca te place asa cum esti este bine! Ai demnitate si nu te injosi pentru un baiat. Baietii trebuie sa te placa asa cum esti, iar in ziua de azi baietilor a inceput sa le placa naturaletzea! Bafta!

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Te bagi in vorba cu el, ii ceri id-ul, vorbiti mult pe mess si ii ceri si numarul de telefon. Daca vezi ca da semne ca te place ii spui ce simtiwinking
Funda?happy

| deutSa a răspuns:

Cel mai usor si frumos mod de a cucerii un baiat, ar fi sa flirtrezi cu el, sa ai un stil al tau, care sa le depaseasca pe celelalte.

Conteaza comportamentu, vocabularul cat si tinuta ta si machiajul zilnic.

Incearca sa optezi pentru o tinuta eleganta si sexy sau casual si sexy...Tu alegi!

Alege un machiaj simplu, in caresa`ti iasa in evidenta culoarea si formatul ochilor.

Alege un parfum dulce, imbietor, sa-l dea pe spate [ dar nu inseamna sa te dai cu kg ]

Fi ingrijta, aranjeaza`ti parul in fiecare zi altfel.Foloseste cuvinte care sa-l " abureasca" sa-l bage in ceata, fi timida, dar tot odata si tupeista [ in sesnul bun ]. Pune`i intrebi, care sa bata apropouri de tine.etc

Sper ca te-am ajutat!

| crisy_9816 a răspuns:

Pai in primul rand afla dac are prietena si dupa afla ce fel de fete ii place si u trebuie sa faci toot ce iti sta in puteri ca sa devii una din fetele care ii plac sau dac nu poti afla ce fte ii plac afla zodia sa si vezi ce fel de fete ii plac zodiei care este ...succes

| King9 a răspuns:

Pur si simlpu fi tu insati, acel baiat trebuie sa te placa asa cum esti nu cum ar vrea sa fi iar daca nu ii place cum te comporti atunci nu e genul tau si nu ar trebui sa fi timida, fi curajoasa