| AdelinaNeagu a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el i-a spus unui coleg ca sunt naspeta. Aveti niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-l uiti mai ales ca s-a purtat intr-un mod nepermis chiar daca nu ii esti pe plac. Fiecare dintre noi are un suflet pereche insa acesta apare cand ne asteptam noi cel mai putin. Da dovada de rabdare fii tu insati in continuare si vei vedea ca ai sa fii apreciata asa "naspeta" cum esti. Multa sanatate si succes.

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Te-a umilit, ce mai vrei?

| danutzu96 a răspuns:

Naspetă, adica se crede superior. Treci peste, lasa-l si nu te încurca cu dăștia.

| drogh a răspuns:

Daca a spus asta despre tine, inseamna ca nu este demn sa te aiba. Treci peste!

| kyliejenner a răspuns:

Da-l dracu

| darriya a răspuns:

Fa o schimbare de look...imbracate mai sexy(macar pentru cateva zile)asa il vei zapaci si va veni la tine insa tu fii desteapta, prosteste-l si da-i cu flit, ramane cu buza umflata! nu te merita un astfel de baiat.

| CristinaCtC a răspuns:

Treci peste. N ai ce face.Mai sunt baieti pe lumea asta.

| Masochistul12 a răspuns:

Daca a zis ca esti naspete,inseamna ca e ceva mare smecher, un baiat cu toate tiglele pe casa nu zicea asa ceva despre o fata oricat de urata ar fi, nu ai ce face, treci peste, gasesteti un baiat care sa te merite!

| SerasVictoria a răspuns:

Inteapa-i rotile de la tricicleta si gaseste un baiat intreg la minte.