| Anonima21121 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii spun sau sa imi dau seama daca ma place
1.Cand stau singura la ora de matematica vine si sta cu mine chiar daca are colega
2.Ma tachineaza si ma gadila adeseori.
3.Imi tot da cu picioarele in scaun si daca ma intorc zice ca inceteaza si dupa face acelasi lucru
4.Imi fura obiecte de pe banca.
5.Cand sta cu mine in banca ma tot atinge cu mana sau cu piciorul pe sub banca si imi cere caiteul(la matematica)chiar daca el stie raspunsul imi ia caietul si se uita in el
Multumesc anticipat de raspuns

1 răspuns:
| Victor453 a răspuns:

Spune-i in fata ca iti place de dinsul, sinceritatea se apreciaeaza mai ales la barbati