| NOKIA234 a întrebat:

Imi place de un baiat dar si el ma place cum fac sa n-am emotii cand ma apropi de el heeeeelllpp!

Răspuns Câştigător
| JaneTheKiller a răspuns:

Zi i pe mess sau facebook rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Iti iei inima in dinti si te duci la el, nu ai ce pierde

| EvellineDub a răspuns:

E ceva normal.ia-ti inima in dinti si du-te la el, nu ai nimic de pierdutbig hug Uncearca sa fii totusi cat mai calma si relaxata, sau macar da impresia ca esti asa:*.

| daddu a răspuns:

Gandeste-te ca poate daca nu vorbesti acum cu el o sa se bage alta fata peste tine si o sa il pierzi,ce ai de pierdut? chiar nimic, du-te si spune-i ca iti place de el va fi suficient, va face el restul.

| NOKIA234 explică:

Eu vreau ceva sa nu afle toata lumea!