| geo01 a întrebat:

Imi place de un baiat dar si unei prietene de a mele ii place de el. e nou intrata in gasca noastra si incerca sa fure gasca de partea ei.acel baiat stei ca il plac dar este destul de indiferent cu mine dar cu asa zisa prietena nu. el zice ca ii place de alat fata nici decum de aia sau de mine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii faci pe plac big grin, incearca sa ii vorbesti frumos big grin.
Oferai putina afectiunetongue, poate asa va merge tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi si tu indiferenta. Daca nu ii place de tine inseamna ca nu te merita si nu are rost sa-ti bati capul. Sfatul meu : Mergi mai departe!