| zuzu_6359 a întrebat:

Imi place de un baiat de 17 ani, stam in locuri diferite in alte orase, ne mai intalnim ocazional. Dupa comportament cred ca ii place de mine.Nu stiu cum sa ii atrag atentia si cum sa fac primul pas spre o relatie.Imi puteti da vreun sfat.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ella_1621 a răspuns:

Sincer sunt in aceeasi situatie si chiar aceeasi varsta(a lui).eu inca astept sa faca el primul pas.cel putin suntem foarte buni prieteni.eu ii spun fratzior si el mie surioara deci e ceva.incearca sa faci ca prietenia dintre voi sa creasca si sa ajungeti mai departe:*

1 răspuns:
| Maria_9422 a răspuns:

Pai.incearca sa vorbesti cu el cere-i nr de telefon id de mess, deveniti intai prietenii si apoi vezi daca presupunerea ta este corect