| ralucaaadobre8 a întrebat:

Imi place de un baiat de la alta clasa. vreau sa fiu cu el dar el nici macar nu ma cunoaste. sad trist nu? sad este baiatul visurilor mele si mereu cand il vad pe coridor mi se face rusine. chestia e ca nu pot sa ma duc asa pur si simplu la el sa ii spun: "Buna, Cum te cheama? Pe mine Anna! Vrei sa fim prieteni?" (e penibil)... ce sa fac ca sa pot face cunostinta cu el? happy astpt raspuns happy

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Parca in intrebarea anterioara ziceai ca te-ai indragostit de un baiat de la tara sau ceva de genul thinking
Acuma ai schimbat scenariul?

| ManiacuAMD a răspuns:

Prima ar trebui sa te interesezi de el pentru ca daca nu e cum iti place tie la urma o sa ramai prost