| DariaDespina a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din sc ma inteleg bine cu el dar a inceput sa imi placa de el. Iar el a fost cu prietena mea (BF) aproape un an si lui inca ii mai place de ea. Adica a facut ff multe pentru ea si e un baiat dragut si sensibil (eu sunt mai romantica ). Eu sunt o fire... daca ii place de o prietena sau unei prietene ii plece de un tip care ma place pe mine fac tot ce pot ca sa fie ea fericita, multi spun ca ma gandesc prea mult la binele celor din jur si ma las pe mine deoparte. El m-a rugat sa il ajut sa se mai apropie de ea si eu am acceptat dar nu pot sa mi-l pot scoate din cap...
As vrea ajutor adica nici nu stiu ce sa fac sa il uit sau sa mai incerc si daca da cum?crying

2 răspunsuri:
| cornelia13 a răspuns:

Pai incearca sa-l faci s-o uite pe fata si cucereste-l tu!

| DariaDespina explică:

As vrea dar nu poate adica s-au despartit devreo 6-7 luni si inca nu a uitat de ea a incercat