| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din scoala e mai mare ca mine cu un an big grin
merg cu el la scolaa ne intoarcem impreuna si mie imi place de el big grin si din cate am auzit si lui ii place de mine dar nu stiu cum sa-i zic si ce sa-i zic pentru ca as vrea sa stau cu el da nu stiu cu ce sa incepbatting eyelashes daca puteti sa ma ajutati va multumesc mult:X :*:*

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poi spune-i ca iti place de el si poate are si el aceleasi sentimente.Cand ii spui uitate in ochi lui si zambeste.baftahappy

| Butterfly1968 a răspuns:

Buna...pai...atunci cand mai mergi la scoala cu el incearca sa deschizi subiectul happy
adica intreba`l ceva de gen : "cu cine mai vrajesti?" "cu fetele cum mai stai" si asa... o sa`si dea seama ca tu vrei sa fiti mai mult decat prieteni si poate poate...big grin