| Clauasdf a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala, care mi ca un frate puppy dog eyes imi place de mult de el si el si-a dat seama I don't want to see dar mi-a zis ca nu se comb cu mine pentru ca dupa aceea nu vom mai fi prieteni straight face ce sa fac? sad sa mai incerc? sad nu vreau nici sal sufoc :-s

FUNDA kiss

Răspuns Câştigător
| Charlote224 a răspuns:

Păi poți să continui dar nu insitent. Poți să continui să comunici cu el ca o prietenă. Să faci în așa fel încât să vă apropiați mult. Mai întâi fă-l să creadă că ți-a trecut pasiunea după el. Deoarece dacă cpntinui să-i arăți că îl iubești... vă poate distruge prietenia.
Sper că am reușit să te ajut măcar puțin...

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Baiatul te cam refuza. Dar mai incearca daca este aceeasi poveste mai bine ramanetzi prieteni. happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustmeV a răspuns:

Lasa'l dracului
cum ti-am mai zis
e bou laughing
; x; x; x; x