| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala de cand am fost intr-o excursie el fiind la alta cls... avand in vedere ca el vine in fiecare zi la un coleg de-al meu care sta in fata mea il vad mai mereu...ma priveste nu mereu dar de vreo 2-3 ori l-am surprins ca se uita iar uneori ma priveste insistent de plec capustraight face alteori parca ma priv serioos parca de sus.nu stiu c sa inteleg... as vrea sa intru j eu in vb k el dar nu stiu cum sunt cam timida...pls dati-mi j mie un sfaat. c ar trebuie sa fac.

5 răspunsuri:
| mirunik16 a răspuns:

Poi in primul rand il saluti dupa aia il intrebi ce face si de ce se uita in fiecare zii la tine...

| Morphix a răspuns:

Intra in vorba cu el.saluta'l si daca vezi ca'ti zambeste intreaba'l dc se uita asaa la tine

| bibitza a răspuns:

''am ceva pe fata?" sau ''asa urata sunt?" si poate te alegi si cu un complimentwinking

| yami a răspuns:

Invinge timiditatea, uitat-te si tu lung la el...sa lase el capul in pamanthappy. mergi la el, cu tupeu si faceti cunostinta, poate el e mai timid decat tinewinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca n-ar trebui sa faci nimic. fetelor de liceu si mai mici li se pare adesea ca baietii le plac fiindca le privesc insistenta cand de fapt acei baieti le privesc doar intamplator, colegial. Daca intr-adevar te place, va face el primul pas, dar eu cred ca majoritatea e in capul tau.