| tooxicbrunette a întrebat:

Imi place de un baiat din liceu, este cam timid. dar totusi a incercat sa-si faca curja sa vina la mine sa vb iar eu l-am respins mereu. imi place foarte mult de el dar am fost obisnuita sa tratez totu cu indiferenta pentru a ma proteja sa nu fiu ranita. si tinand cont ca nu am avut nici o relatie cu un baiat timid. nu stiu cum sa ma comport cu el. sunt obisnuita cu "smecherasi " laughing ca sa spunem asa. niste parerrii? imi doresc sa ma aporpii de el si sa fim unu pentru altu laughing in alte cuvinte

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, daca el te-a cautat deja inseamna ca te place odata cand il vezi mergi la el si discutati intreaba-l daca ar vrea sa te conduca acasa etc. sau poti sa mergi la el la clasa ca sa va intalnitzi sigur sau dor printr-o intalnire "neasteptata" in pauzahappy si nu iti face griji poarta-te normal cu el daca el te-a cautat inseamna ca te place asa cum esti deci poarta-te naturalhappy multa bafta! pupici:*:*

| Vanyum a răspuns:

Daca iti place de el eu te-as sfatui sa ti-l faci ca prieten si sa ramaneti asa. deoarece o prietenie dureaza mai mult decat o relatie...Think slow and act wise.dont't think fast and act stupid...

| isabella_1263 a răspuns:

Hey, el a facut 1 pas...nu e chiar asa de timidlaughing incearca, ce poti pierde, esti tanara