| georgyanahhhhhh a întrebat:

Imi place de un baiat... el nu stie asta. as dori niste status ceva de genul " eu stiu ca tu esti alesul insa tu nici nu ma vezi..." dau fundita. si niste sfaturi va rog. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Trebuie sa iti invingi timiditatea, altfel tu ai de pierdut! Pai cum ca sti ca tu il doresti si ca tii la el? Trebuie sa fii mai increzatoare in tine da?

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Aici vei gasi ce doresti:
http://www.statusuri-noi.com/
http://www.yahoostatus.ro/statusuri
Incearca sa il faci sa stie de tine prin prietenii sau colegii comuni, sa-i deschida ochii apoi sigur va dori sa te intalneasca! multa bafta!

| georgyanahhhhhh explică (pentru superdorex):

Da mi-e frica pentru ca nu stiu ce o sa zica

| superdorex a răspuns (pentru georgyanahhhhhh):

Trebuie sa incerci, dar cei care ii sunt alaturi care il cunosc bine ii pot pune o intrebare nevinovata nu: - ce zici de fata aia? Asa ca nu trebuie sa iti fie frica da? Iti tin pumnii!

| georgyanahhhhhh explică (pentru superdorex):

Mersi... problema e ca mi-e frica sa zic cuiva ca imi place de el. momentan nu am zis la nimeni

| superdorex a răspuns (pentru georgyanahhhhhh):

Atunci ataca-l deocamdata cu acele statusuri si apoi vezi ce raspunde, apoi de va fi nevoie intervii cu artileria!laughing

| georgyanahhhhhh explică (pentru superdorex):

Adica?

| superdorex a răspuns (pentru georgyanahhhhhh):

Adica s-i sugerezi ceva vag, asa mai pe ocolite ca-l placi, sa-i dai de inteles prin cuvinte! Si apoi vezi ce raspunde cum se manifesta si apoi intervii cu cei pe care ii cunosti trebuie!

| georgyanahhhhhh explică (pentru superdorex):

Da nu cred ca pot. mi-e cam rusine

| georgyanahhhhhh explică (pentru superdorex):

Bine. mersi pentru tot

| superdorex a răspuns (pentru georgyanahhhhhh):

Cu placere iti tin pumnii si sa imi zici ce ai rezolvat da? papa

| superdorex a răspuns (pentru georgyanahhhhhh):

Trebuie sa iti invingi timiditatea, altfel tu ai de pierdut! Pai cum ca sti ca tu il doresti si ca tii la el? Trebuie sa fii mai increzatoare in tine da?