| CosminaCosmmii a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult, am vorbit cu el dar au fost conversatii banale, dar el nu ma place. As fi cea mai fericita daca m-ar place si el pe mine. Ma tot intreb ce au altele si eu nu am? De ce nu pot avea si eu pe cineva de care sunt indragostita? Stiu ca nu poti obliga pe cineva sa te iubeasca, dar mi-as fori foarte tare sa fie el acela. Nu cred ca va mai exista vreun baiat de care sa ma mai indragostesc.Ce sa fac?crying

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Eu spun ca nu are rost, sa disperi.Is o gramada de baietii in lumea asta, in orasul tau.Si toate chestiile se intampla cu un scop.astai gandirea mea, si ccu asta trec peste toate.

| GYGYLATINO a răspuns:

Nu trebuie sa crezi asta si mie mi-a placut fete din clasa si scoala generala am incercat sa le atrag atentia si tot sunt singur si cred ca e mai bine bine ca n-am reusit cu fetele din scoala generala fiindca aceste fete (exclud fetele din TPU) sunt cu fite adica sta cu baieti de bani gata fizic placut ma refer asa ca bafta sunt mii si mii de baieti singuri nu te da batuta?

| ILoveHandball a răspuns:

Primele 2 intrebari sunt foarte bune si din pacate in unele cazuri fara raspuns(la mine sunt fara raspuns)si eu imi doaream foarte tare sa fiu cu un baiat la care chiar tin de 5 luni dar nu prea se poate de ce? Nu stiu...in fime, asta e poveste mai luna, revenind gaseste prieteni comuni sau integreaza-te in grupul lui ca sa puteti iesi afara si etc.eu am inceput sa vorbesc cu acel tip dupa ce o fata a facut un grup pe WhatsApp in care eram mai multi printre care si noi 2 si la un momendat el a parasit grupul si am intrat in privat sa il intreb de ce a facut asta si de la acea mica conversatie am ajuns sa vorbim pana noaptea tarziu... oricum niciodata sa nu-i arati unui baiat ca iti place mult de el, unii baieti daca afla asta isi ba joc, BAFTA!

| PentruCaRoxanaBabenco a răspuns:

Pai sincer unui baiat (eu sunt baiat deci stiu ce spun) ii place o fata care are bune maniere este blândă nu genu ala de fete care înjura de toate alea si mai si fac pe fetele rele. O fata trebuie sa fie îngrijită si sa se îmbrace frumos (ma rog nu neaparat de firma trebuie doar ceva sa vina bine pe ea)
Daca băiatul acela nu te place nici dupa ce ai facut ce am spus eu mai sus asta e. Sigur mai sunt o groaza de băieți care sa te place daca respecți ce am spus eu mai sus. Si eu am trecut prin chestia asta si stiu cum e si iată ca s-au găsit si pentru mine.
Bafta. Funda?