| andreia234 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decat mine si as vrea sa il fac gelos, dar cand ne vedem nu sunt baieti pe langa noi asa ca ori prin alta modalitate ori pe facebook cumva... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bellee a răspuns:

Si ce vei obtine daca il vei face gelos? sint persoane de exemlu ca mine care de ex. daca persoana pe care o plac o vad cu alt cineva sau scrie cometarii esti minunata asa ai departe la alta persoana eu nu sint geloasa eu din contra icep sa ma indepartez de el nu iubesc deloc asa gen de atragere. adica vreau sa spun ca gelozia nu e cheia spre dragoste.gindestete la ceva mai bun vezi si tu cind il vezi ajuta o batrina sa treaca strada chestii de genu asta eu cred ca ar fi mai frumos decit sa arati ca esti intrebata sa ceva de genul. Oarecum Bafta.

3 răspunsuri:
| anonimcusangerece a răspuns:

Ruxy48 are dreptate...si waaa si eu sunt in aceeasi situatie tongue

| Larysu a răspuns:

Nu stiu daca poit sa faci gelos pe cineva caruia nu ii place de tine. Cred ca mai bine pentru tine e sa il atragi nu sa il respingi din moment ce il placi.

| Ruxy48 a răspuns:

Cand treci pe langa el poti sa scrii mesaje cuiva cand le scrii ai grija sa zambesti. Fii misterioasa cand treci pe langa el asa te va considera o provocare si va incerca sa ajunga la tine.