| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Imi place de un baiat. na. este dragut cu mine, nu imi vorbeste urat.de fapt se comporta destul de frumos cu mine. Dar nu stiu ce sa ii spun...am aflat de la un prieten ca nu vrea sa se combine momentan... Ce ar trebui sa fac? Si despre ce sa vorbesc cu el?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Vorbeste despre lucruri care lui ii plac.De exemplu fotbal sau jocuri, ceva de genu, depinde ce-i place lui.Va gasi in tine o aliata perfecta pentru viata lui vis-a-vis de jocuri si alte de astea.tongue

| PatyKan a răspuns:

Sa fii tu insuti. Daca ai aflat ca el vrea sa fie singur un timp [prietenul acela e de incredere, nu?] atunci nu prea ai ce face. Vorbiti la fel ca pana acum, despre ce vreti voi, comporta-te natural... Poate ii sugrerezi oarecum ceea ce simti pentru el. Daca nu tine, atunci fii directa. happy
Tu faci ce vrei, insa daca sti ca el nu isi doreste o relatie, nu cred ca ar fi o idee buna sa insisti sau sa te arunci din prima. Mai lasa-l o vreme. poate, poate.
Bafta happy