| Kesha1428 a întrebat:

Imi place de un baiat, pe nume Catalin, care e in aceeasi clasa cu mine, faza e ca lui ii place de dusmanul meu aprig si urat tot de la mine din scola numita Bianca, un sfata:credeti ca ar trebui sa renunt la placerea mea fata de el? Si daca da, de ce? Ce ma doare mai tare este ca el ma apreciaza si cu Bianca se certa continuu, la mine rade de glumele mele, imi spune cuvinte in scoapta, ma face sa rad in orele de la scoala. Ce e de necrezut, eu iau poremiul 1, iar el nu ia nici un premiu, are 4 pe linie, credeti ca nici nu ar trebui sa ma uit la el? Nu e ceara sa de frumos...

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai...nu prea inteleg.Nu vreau sa te jignesc cum fac altii., dar. Daca zici ca nu e prea frumos de ce iti place de el? Si mai ales ca are 4 pe linie e un fapt de necrezut.Nici nu imi mai dau seama de ce ai pus intrebarea pe site.Sigur stii ca raspunsul e nu! Sa nu iti mai placa de el.E cred unu care in viata o sa ajunga ceva legat de vreun sport daca e talentat, sau dans, depinde ce prcatica.Nu va face ceva stiintific,si nu se va increde decat in noroc, cel de langa el si in bani, nu va putea conta pe propriile sale puteri stiintifice.Asa ca, nu!

5 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Invata romana si dupa vorbeste de tipi.

| jasmine11 a răspuns:

Nu ar trebui sa renunti daca iti place asa de mult de el lupta pana ce il castigi nu te da la el ca asta ii enerveaza pe baetii iar daca o place pe fata aia studiaz-o si vezi de ce i place de ea si fa si tu la fel iar daca el icepe sa te placa si sa se dea la tine nu te lasa sedusa rezista asta i innebunesc pe baetii

| elicopterultau a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa renunti pentru ca daca ii place de dusmanul tau il poti considera unul si faza cu 4 pe linie... las-o balta. Sper ca am fost de ajutor.

| Kesha1428 explică:

Multumesc tuturor cu exceptia,, teodoraa20" care vorbeste de mine ca nu stiu romana cand ea scrie teodora cu T mic si cu doi de,, a" da asta e! Funda la toti! Merci de sfaturi!

| Marian_4940 a răspuns:

Pai daca chiar ti la el eu zic sa nu renunti si sa incerci sa vorbesti cu el si sa i spui ca tu il place, si o sa ii vezi raspunsul