| pariucuviatafana a întrebat:

Imi place de un baiat si imi e teama sa-i spun ca-l plac si il tot tachinez...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gєσяgιαηα a răspuns:

Sa nu-i spui niciodata unui baiat ca iti place de el. Va incerca sa-si bata joc de sentimentele tale. Lasa-l sa-si dea el seama happy Este timp pentru o relatie daca asta vrei :d

4 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Spune-i ce ai de zis. Daca il astepti sa-si dezvolte capacitatea de a citi gandurile atunci astepti in zadar.

| Maomau a răspuns:

Sa-i lasi lui initiativa!
Daca nu are, atunci lasa-l in pace!

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Nu-i spune nimic! Astepta sa realizeze ca esti frumoasa big grin

| UniverseIsMyLimit a răspuns:

Daca ti-e greu sa ii spui in fata, fa-o pe mess sau pe facebook, dar asta depinde si de baiatul respectiv, pentru ca ar putea sa profite de asta si sa te foloseasca. Bafta :*