| AmyClau a întrebat:

Imi place de un baiat... si lui cred ca ii place de mine, dar nu stiu sigur. cum pot sa aflu fara sa fiu prea directa? dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Dεηίsα a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa el si poate va imprieteniti, sau imprietenestete cu prietenii lui cei mai buni si incearca sa scoti niste informatii de la ei.happy
Funditaa?happy

3 răspunsuri:
| moveit a răspuns:

Buna.Poti afla acest lucru printr-un prieten apropiat de-al lui sau iti poti d-a seama incercand sa intri in conversatie cu el si daca v-a incerca sa te ignore inseamna ca nu-i place de tine. fundita?

| EnvyU a răspuns:

Colegi / prieteni

| AmyClau explică:

Vb cu mine ...acum la tel, dar nu stiu ce sa ii zic ca sa aflu daca ma place!