| Crisss22 a întrebat:

Imi place de un baiat si lui ii place de alta fata si mi-e frica sa ii spun daca o sa inceapa sa rada noi ne intelegem bine dar mai ne si certam nas vrea sa ii spun si apoi sa nu mai vb cu mine ce sa fac?
va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| pufoseniapuf a răspuns:

WaW! cred ca e cam nasol, ma rog sunt sigura pentru ca mi s-a intamplat. Credeam ca o sa fie sf lumii daca afla ca-l plac si in plus toate fetele din calsa il adorau. laughing cam penibil dupa mine laughing
El a aflat oricum...si era super de treaba cu mine etc etc. M-am obisnuit cu gandu' ca stie si paream nepasatoare, dar mereu ma bagam in seama pe mess etc etc. Si a ajuns sa-mi zica ca sunt fff draguta si momentan a ajuns cel mai bun prieten al meu. ( nu ma prea asteptam laughing ) Dar gata cu povestea mea. Eu zic sa nu-i zici direct si sa-l faci sa inteleaga asta si sa te placa.winking Aratai cat de minunata esti si pana la urma o sa te placa. Nu zic ca o sa se intample imd, dar incearca, poate iese ceva. :X:X:X DECI MAI PE SCURT: Aratai ca esti o fata super, ca esti draguta si de treaba si pana la urma tine minte o chestie: DACA NU O SA TE PLACA NICIODATA, INSEAMNA CA NU TE MERITA! Fi tu insati si vezi ce iese...restu' nu stiu ce sa-ti mai zic trebuie sa te descurci singurika.winking
Sper ca te-am ajutat si sper sa mearga totu' oke.:X:X:X:*:*:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smile a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa te aproprii mai mult de el, sa il cunosti mai bine si sa iti dai seama cum va reactiona atunci cand ii vei spune. Daca el are iubita este posibil sa nu te ia in seama pentru ca asa cum spui si tu lui ii place de alta fata. Daca tu i-ai spune acum pur si simplu ai interveni intre el si fata pe care o place.Succes:*