| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si lui ii place de mine da cind sint cu el nu prea stiu ce sa vb cu el si cred ca ar putea sa ma creada cam plictisitoare uneori poate imi dati si mie niste sfaturi in afara de faptul ca sa fiu eu insumi DAU FUNDA SI VOT happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti place cum arata si te-ai intalnit cu el. Ce rost mai are sa vorbiti?

| viorelmmv a răspuns:

Pai asta-i un semn rau, inseamna ca nu aveti mai nimic in comun, sa stai cu cineva decat ca-ti place de el dar fara sa ai ce discuta cu el nu are nici un rost, mai devreme sau mai tarziu se va destrama relatia, gandeste-te ca-n viitorul apropiat va trebui sa te casatoresti si sa gasesti un baiat frumos dar cu care nuai nimic in comun ce faci?