| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si m-am sarutat de mai multe ori cu el. problem e ca el are prietena. nu inteleg de ce se da la mine daca are prietena. ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il lasi si cauti unul care nu are prietena.

| ZaineaM a răspuns:

La mine e invers. ma sarut cu fete desi ele su pe altvineva. ce sa fac, sunt irezistibil big grin

| Lili92 a răspuns:

Pai daca se da la tine tu stiind ca are prietena si te-ai saturtat cu el bla bla bla inseamna ca ai acceptat situatia.Ce ar trebui sa faci? Sa-ti imaginezi cum ar fi sa afli ca esti inselata de prietenul tau cu o alta fata.

| bogy93 a răspuns:

Tu ce crezi? aaaaaaa? da stiu. ai 15. si in sf. te poti destrabala sau ceva. a.da. uite ce trebuie sa faci-->ii spui nenorocitului sa renunte la pretena lui ca altfel nu se mai atinge de buzele tale... smug. tare sau ce?laughing)