| maria_3362 a întrebat:

Imi place de un baiat si mi-a cerut sa stau cu el iar eu am acceptat dar mi-e frica ca afla parintii meii ce fac? va rog ajutati-ma dau fundita

Răspuns Câştigător
| biank_8550 a răspuns:

Buna maria! eu te sfatuiesc ca tu sa le spui parintilor pentru ca acest lucru te va ajuta. poate daca o sa le spui o sa fie de acord si relatia voasta va fi mai stabila. sper sa te ajute sfatu! funda pls

2 răspunsuri:
| anamaria93 a răspuns:

Heey, pai nu le spune si intalnitiva intr-un loc mai retras, dar sa nu va vada ceva priteni de familie, pentru ca atunci le v-or spune parintilor vostri. Dar asa am patit si eu nu le-am spus, dar si-au dat seama si nu au zis nimic!

| Cristhina_7570 a răspuns:

Buna Maria! Eu zic mai bine sa le spui tu parintilor tai ca apoi daca o sa afle de la altcineva nu prea cred ca o sa fie de acord cu relatia ta cu acel baiat...Succes!