| Gabby6y6 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca e reciproc,cum pot sa imi dau seama daca si el ma place pe mine?
Adica tot timpul ma intreaba cand are nevoie de ceva si pe mine, cand ar putea intreba si pe alti colegi deai nostri, nu ca mar deranja ca ma intreaba din contra ma bucur!
Mersi de raspuns

Răspuns Câştigător
| TediiL a răspuns:

E un semn bun, probabil te place si încearcă sa-ti ceară atenție

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Întreabă-l

| Gabby6y6 explică (pentru T0T):

De ar fi asa usor precum pare

| T0T a răspuns (pentru Gabby6y6):

Păi este. Sunt niște sunete ce trebuie să le reproduci. Poți cred.