| Gabby6y6 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca e reciproc, cum pot sa imi dau seama daca si el ma place pe mine?
Mersi de raspunsuri

8 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Pai daca intra in discuti cu tine probabil te place daca iti scrie pe Facebook. sunt multe

| TediiL a răspuns:

Daca el face mereu primul pasa in prietenia voastra, te poti considera norocoasa happy
fii si tu mai,, tupeista'' si arata-i ca il placi
de obicei baietii sunt timizi

| Gabby6y6 explică (pentru TediiL):

Sti ca imi place deoarece o fata i-a spus

| Gabby6y6 explică (pentru TediiL):

Stie ca imi place deoarece o fata i-a spus

| TediiL a răspuns (pentru Gabby6y6):

El nu te place?

| Gabby6y6 explică (pentru TediiL):

Asta e si problema ca nu stiu daca ma place sau nu

| Girlwholovesleep a răspuns:

Well.un baiat care te place te priveste des si incearca sa se apropie de tine.Dar am mai intalnit si genul de baieti care te plac, si aleg sa te tachineze.

| Gabby6y6 explică (pentru Girlwholovesleep):

Adica tot timpul ma intreaba cand are nevoie de ceva si pe mine, cand ar putea intreba si pe alti colegi deai nostri, nu ca mar deranja ca ma intreaba din contra ma bucur!