| nimic pt nimeni a întrebat:

Imi place de un baiat tare dragut... el nu stiu sig daca ii plc de mine...
km as putea sa aflu daca ii plc de mine sau sa-l fac sa-i plk de mine?
(nu prea vb ca el ca nu gasesc subiecte imp de discutat)

Răspuns Câştigător
| allesendethier a răspuns:

Una din cele mai bune solutii ar fi. chiar daca zici ca nu gasesti, crede-ma daca chiar iti place de el, gasesti o multime de subiecte.Numai asa vei aflabatting eyelashes daca chiar iti place de el.Si.din propria experienta.iti spun ca ar fi sa afli singura.Ai rabdare! TImpul le va rezolva pe toate.Numai ti-am zis. discuta cu el, cat mai multsmug! vezi tu! Nu e de-ajuns sa fie numai dragut, trebuie sa-i cunosti si interiorul.Asa am patit-o si eu, si. am fost tare dezamagita cand am aflat ce fel de baiat este.Asa cabatting eyelashes. iata singura solutie. Daca ai o prietena adevaratahappy. incearca sa ii ceri si ei niste sfaturi.