| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Imi place ff mult un baiat si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. :d

Idei?happy

mersi tongue

4 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Arata-i ca-l placi, zambeste-i si cand ti se iveste prilejul fa o gluma sau intreaba-l de cav care stii ca-l pasioneaza.

| DoOdO a răspuns:

Din experienta proprie nu astepta sa`si dea el seama ca il placi...du`te la el si spune`i asa nu o sa te mai framati in fiecare zi "ma place? nu am place?"winking

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Vorbeste cu el zambestei spune-i ceva fa rost de id nr de tel si o sa si deea el seama ca l placi.

| Darius_6848 a răspuns:

Sau mai simplu fa rost de nr lui si dai un mersi cu buna big grin.
de acolo o sa stii singura ce ai de facut big grin