| popmirgea1999 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fosta colega. Ea e mai populara asa, e mai iesita prin lume(adica iese mai des prin oras, pe cand eu nu prea ies) Ea ma stie ca fiind de treaba(fara exagerare, ma stie de cand eram colegi) Acum suntem doar ceau-ceau. Ce pot sa fac? Dupa cum spuneam ea e mai cunoscuta de lume, pe cand eu nu prea sunt(cunoscuta de lume ma refer, mai cunoscuta de fete si baieti de varsta ei, chiar mai mari)

Nu cred ca o sa am vreodata vreo sansa la ea. Toti ma considera mai nebun asa(ce, i drept, sunt o fire mai temperamentala) si fac pariu ca si ea a auzit lucrurile astea despre mine, dar eu nu stiu sa fii facut la cineva ceva.

Multumesc mooolttt

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Dar de ce sa nu se uite la tine? Nimeni nu este mai rau sau mai bun ca altul. Toti suntem egali. Ar trebui sa ii fi prieten si dupa sa incerci. Trebuie sa fii curajos doar nu iti da in cap daca vorbesti cu ea.

| Loredana184 a răspuns:

De ce sa nu se uite la tine? fiindca e mai iesita in lume decat tine? happy Asta nu ingreuneaza situatia de prietenie dintre voi doi. Vorbeste cu ea deschis, nu conteaza ce fel ai temperamentul, pana la urma fiecare are unul diferit de ceilalti.