| MariaElizza a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din clasa si nu stiu cum sa ii dau de inteles sau cum sa ma comport cu el, ci nici nu stiu daca ma place; sunt un pic derutata.

Deci, acum trei luni de zile un coleg de clasa mi-a spus ca acel baiat ma place, dar a negat totul si spunea ca nu are cum sa ma placa pe mine, si in acelasi timp era rosu la fata ( nu stiu daca era rusinat sau furios). De atunci ne tinem de glume si uneori ne mai,, sacaim,, unul pe altul, dar in sensul bun. Dar prietenii lui nu prea au o parere buna despre mine(habar nu am de ce ) si in ultima zile ma evita.

Am spus ca poate l-am deranjat cu ceva si imi spuneam intruna ca nu este ultimul baiat de pe pamant, ca poate m-am lasat dusa de val sau poate a fost de vina varsta,, cuceririlor,,; dar de cand nu mai vorbeste cu mine ma simt chiar groaznic... inainte vorbeam pe mess si cautam diferite pretexte, dar acum am senziatia ca mi-a dat invizibil si nu stiu de ce un fior de chiata imi trece in tot corpul, si nu mai am curaj sa ii atrac atentia ca ma deranjeaza...

Va rog! doar la intrebarile astea sa imi raspundeti : Cum sa ma port cu el? Stiti...eram genul de amici... si Cum le place baietilor sa fie o fata? Daca mai aveti si ceva sfaturi in plus chiar nu ma deranjeaza

Dau Fundawinking happy!

2 răspunsuri:
| MariaElizza explică:

Si ma scuzati de greselile de ortografie, dar chiar ma grabesc sa scriu mai repede pentru ca trebuie sa inchid monitorul si chiar sunt emotionata pentru ca pana acum nu mi sa mai intamplat asa ceva!

| alexush a răspuns:

Sincer daca as fi fata m-as duce la el, as fi mai dragastoasa, i-as da de inteles ca il plac, l-as lua in brate, de mana. i-as sugera sa iesim in oras...adica asa as vrea sa se poarte fata pe care o plac si eu foarte mult. sper sa te ajute raspunsu asta.mlt succes>big grin