| federerdinamo a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat love struck. El tine la mine, de fapt mi-a si spus asta doar ca am vorbit ieri cu el cand m-a invitat la film pe mine si prietenea mea cea mai buna. Mi-a spus ca lui ii place de ea... dar nu sunt convinsa de asta deoarece nu ii zice nimic, si a mai zis ca daca i-ar zice ceva "AIA" ar ramane socata si bla bla bla chatterbox. Va rog mult ajutati-ma chiar il plachappy love struck

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu in locul tau nu ma duceam la fim.Pai ce asta? Ma place ori pe mine ori pe cea mai buna prietena a mea?thinking Vorbeste cu el si lamureste treaba, pentru ca s-ar putea sa ii pierzi pe amandoi daca nu stii sa faci fata situatieiwinking

| Gipsy a răspuns:

Pai daca vorbeste cu "AIA" despre ea.Nu cred ca o place chiar atata de mul.

Sau

Poate se crede vreun Macho si vrea sa va cucereasca pe amn2.

Incearca si tu sa te apropii mai mult.Sa il atingi pe mana.ceva.Si vezi ce reactie are.

Pa, te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa afli daca si prietenei tale ii place de el. In caz ca nu-l place poti sa-ty incerci sa*-l cuceresti iar daca il place si ea te dai la o parte doar no sa pui in pericol prietenia voastra pentru un baiat. sunt baiety si mai draguti destepti ca el...Noroc