| 4827 a întrebat:

Imi place foarte mult stilurile punk, rock si gothic, dar nu stiu cum sa ma imbrac thinking, ma puteti ajuta? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Emo : stil colorat + ceva tragic. (trebuie sa porti o rochie neagra si ceva lantzuri + multe accesorii )

---> Rock : Acest stil e Sexy (deci fuste/rochi scurte, bluge mulate/largi + ciorapi rupti (is cunoscuti in lumea rock`ului). Asa cred eu ca este stilul rock.) :)

---> Gothic : Trebuie sa te imbraci toata in negru (si ceva rosu )

---> Punk : Uita`te la poze cu Avril Lavigne si ai sa vezi cum e acest stil ( http://www.bestmusic.ro/avril-lavigne/poze-avril-lavigne/ )

---> Pupicii! :o3

2 răspunsuri:
| communistrat a răspuns:

Arunca niste haine de toate culorile pe tine daca vrei sa fi punk fa-ti mohawk... sh gata in rest fi tu insati tongue e cel mai bine happy