| Renna a întrebat:

Imi place foarte tare de un baiat si nu stiu cum sa vorbesccu el sa aflu ceva...Care ma ajuta?big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri in vorba cu el, buna ce faci? cum te cheama; si asa va cunoasteti pana ajungeti sa fiti impreuna.

| DianaPrepelita a răspuns:

Si mie mi-a placut de un baiat care era mai mare decat mine. l-am vazut cu rolele, si un baiat mi-a zis cum il cheama, l-am cautat pe facebook, si i-am dat cerere de prietenie, iar el mi-a acceptat, si i-am trimis un mesaj privat in care i-am zis,, wow, ce bine mergi pe role, te-am vazut in fiecare week-end si mergi super,, etc... si el a inceput sa imi povesteasca de ale lui si asa am inceput sa vorbim, am aflat ca e in liceu cu mine, si am socializat. sper ca te-am ajutat